U19: FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice 1:3

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 19 B - 10.KOLO - NEDĚLE 11.11.2018

FK Mladá Boleslav U18       vs.      FK Teplice U19

1:3 (0:1)

Branky Teplic:   51´ a  80´ Janda Petr,  25´ Kováč Daniel

Sestava Teplic: Blažek Tomáš - Kafka Michal, Hora Jakub, Čítek Vojtěch, Knapík Jan (K), Kováč Daniel ( 84´ Náhlovský David ), Radosta Matěj, Janda Petr ( 88´ Fabián Daniel ), Liška Jan, Liška Lukáš ( 70´ Šourek Ladislav ), Zaspal Jaroslav ( 83´ Kányai Attila ).

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Wiednerová Klára - masér.

Žluté karty:  62´ Kučera ( Boleslav ).

Rozhodčí: Švagr Tomáš - Chrastina Petr, Knížek Milan.

Stadion: Městský Stadion Boleslav - UMT.

Diváků: 20.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Lukáše Přerosta: " Předposlední mistrovské utkání podzimu jsme odehráli na Městském stadionu v Boleslavi. Bylo to pro nás v této sezóně premiérové utkání, které jsme nehráli na přírodní trávě, ale na trávě umělé a to se na našem výkonu zčásti negativně projevilo. V úvodním dějství si naši hráči vytvořili velkou herní převahu a Boleslav zmáčkli na její vlastní polovině. Měli jsme velké množství standardních situací, rohových kopů a spoustu centrů do šestnáctky po kvalitních akcích hlavně z pravé strany, kde byli velmi aktivní Kafka, Zaspal a Radosta. Bohužel se nám nedařilo v koncovce a nebyli jsme dlouho schopní tyto nadějné akce proměnit ve vedoucí branku. Chyběla nám větší kvalita ve finální fázi, kdy centrovaných míčů do pokutového území soupeře bylo dost, ale bohužel velké procento z nich bylo nepřesné a nebo přetažené. Na druhou stranu jsme hráli první utkání na umělém trávníku, kde se míč chová trochu jinak, má větší odskok a to bylo také příčinou mnoha nepřesných přihrávek. Nicméně první půli si dovolím hodnotit jako velmi dobrou. I do druhé půle jsme vstoupili nadějně, podařilo se nám brzy vstřelit rozdílovou branku a utkání se tím i lehce zklidnilo. My jsme ale potom nepochopitelně začali hrát nahoru dolu a nechali se strhnout hrou, místo abychom utkání v klidu a zkušeně dohráli. Hlavně proto nemohu být s druhým poločasem spokojený, v těchto momentech bych od mužstva očekával spíše větší držení míče a udávání tempa hry, než míč hrnout za každou cenu dopředu, kdy jsme po našich zbytečných ztrátách soupeři nabídli i několik šancí. Podle mého názoru je ale naše výhra 3:1 zcela zasloužená a mohla být nakonec i výraznější."