U18: FK Teplice vs. VOŠ Roudnice U19 - 2:3p

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 2.KOLO - STŘEDA 22.08.2018

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik, Stružinský Matyáš, Burda Filip, Novák Zbyšek, Zerner Matěj ( 67´ Mikšovský Michal ), Kolárik Martin, Rollinger Radek (K), Jelínek Radek, Šmalcl Matěj, Dolechek Danyail ( 79´ Džuban René ), Navrátil Jiří.

Realizační tým Teplic: Novák Martin - trenér, Chlad Ondřej - asistent.

Žluté karty: 79´ Kolárik Martin ( Teplice ), 87´ Navrátil Jiří ( Teplice ) - 65´ Kuchař Jakub ( Roudnice ).

Rozhodčí: Baum Tomáš - Kosejk Přemysl, Klobása Vlastimil.

Stadion: SK Viktorie Ledvice.

Diváků: 80.

Hodnocení utkání: "První mistrovské utkání jsme výsledkově nezvládli. I přes herní převahu a vedení 2:0 utkání skončilo remízou 2:2 a na penalty byli úspěšnější hosté. Průběh utkání vyzněl sice pro nás, kdy jsme se už v 5.minutě díky Dolechekovi dostali do vedení, ale do poločasu další šance Dolecheka a Navrátila zůstaly nevyužity. Poločasový stav 1:0 byl však málo. A i když jsme hned v úvodu druhého poločasu opět Dolechekem odskočili o dvě branky, nestačilo to. V 60.minutě jsme si nepohlídali míč za obranu a přišlo snížení stavu, kdy útočník Roudnice uspěl v samostatném nájezdu. Když už se blížil konec utkání a my si už výsledek měli jednoznačně pohlídat, přišel centr do pokutového území a nešťastný vlastní gól, který určil konečný remízový stav. Na penalty pak uspěli hosté a odvezli si o bod více."