U18: FK Teplice vs. Mostecký FK 7:0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 17 B

8.kolo - středa 09.10.2019 - 13:30 - Stínadla UMT

7:0 (4:0)

Branky Teplic: 11. R. Klepáček, 27. D. Fakin, 32. J. Kovalčík, 42. J. Brezovský, 68. D. Procházka, 86. M. Krogner, 90. D. Procházka.

Sestava Teplic: M. Kosinský - R. Rollinger, M. Vachoušek ( 70. T. Huml ), R. Klepáček, V. Čermuš, J. Češpiva, D. Fakin, J. Kovalčík, M. Krogner, M. Havel ( 70. M. Suchý ), J. Brezovský ( 46. D. Procházka ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Martina Dolinského:

" V dohrávaném mistrovském utkání jsem dobře odehráli první poločas, kdy jsme dokázali vstřelit soupeři čtyři branky a ještě jsme neproměnili několik brankových příležitostí. Bohužel ve druhém poločase, přestože jsme přidali tři branky, se naši hráči uspokojili a naše hra byla pomalá, nepřesná a bez nápadu. Proto nemůžeme být spokojeni s výkonem v zápase a do dalších zápasů se musíme zlepšit ve všech herních činnostech."