U17: FK Teplice vs. FK Ústí nad Labem 2:1

ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 18.KOLO - PÁTEK 22.03.2019

FK TEPLICE U17          vs.        FK Ústí n.Labem U17

2:1 (0:1)

Branky Teplic: 76´ Brezovský Jan - 83´ Procházka Dominik.

Sestava Teplic: 1 Četverik Lukáš - 4 Köstl David ( 61´ 15 Brezovský Jan ), 5 Kočka Stanislav, 7 Cohla Tobiáš, 8 Vachoušek Matyáš ( 52´ 6 Leder Jakub ), 9 Procházka Dominik, 10 Klepáček Robert (K), 11 Dubnický Matyáš, 12 Čermuš Vojtěch, 14 Hadinec Milan, 16 Havel Matěj ( 83´ 3 Kosinský Martin ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Klupák Petr - Lesák Petr, Kosejk Přemysl.

Karty: ŽK 45´ Köstl ( Teplice ), ŽK 65´ Čermuš Vojtěch ( Teplice ), ŽK 68´ Kunta Pavel ( Ústí ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 30.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " V netradiční páteční dobu se odehrálo regionální sousedské derby. Začátek zápasu byl v režii domácího týmu, který se snažil prorazit hradbu hostující defenzivy. Vachouškovi ani Procházkovi se to ale ani z nadějných pozic nepodařilo. V 19. minutě přišel trest, kdy nedůraznou přihrávku Klepáčka svému brankáři vystihl hostující Černý a z první střely svého týmu na domácí branku otevřel skóre utkání - 0:1. Nečekaný vývoj utkání trošku nahlodal se sebevědomím domácího týmu, na jeho hráčích se projevovala nervozita, která se projevovala zbytečnými ztrátami a chybějící myšlenkou. První poločas byl jednoznačně v režii domácího týmu, ale brankově to nekázal vyjádřit. Druhý poločas se domácí vrhli za vyrovnáním, ještě více otevřeli hru, čehož se hosté snažili využít. Dvakrát domácí tým podržel brankář Četverik, který tak dal zapomenout na nepovedené poslední utkání na Letné. Domácím se podařilo vyrovnat v 76. minutě, kdy přihrávku Kočky využil střídající Brezovský a "kladenským nártem" vyrovnal - 1:1. V 83. minutě se po centru z levé strany dostal uvnitř pokutového území k míči nejlepší hráč na hřišti Procházka a levačkou otočil výsledek utkání - 2:1."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " V prvním poločase jsme jasně dominovali, ale ve finální fázi jsme byli příliš zbrklí a trošku i naivní. Hosté se dostali z ojedinělé situace do vedení po chybě Klepáčka, my své šance nevyužili, a tak jsme první poločas prohráli. Ve druhém poločase jsme přežili dvě nebezpečné situace hostů a zaslouženě jsme se dočkali vyrovnání a také následného rozdílového gólu. Našemu výkonu chybí lehkost, přímočarost a důraz. Ale kluci se vydali ze všech sil, makali až do konce a to nás těší. Otočení skóre utkání je pro ně odměnou."