U17: FK Teplice vs. FK Neratovice 8:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLŽ U 17 B - 11.KOLO - NEDĚLE 21.10.2018

FK Teplice U17      vs.     FK Neratovice U17

8:1 (3:0)

Branky Teplic:    08´, 24´ a 60´ Fakin Daniel,  23´ Kočka Stanislav,   50´ Dubnický Matyáš,  53´ Köstl David,  62´ Vachoušek Matyáš,  66´ Kovalčík Jaroslav.

Sestava Teplic: Četverik Lukáš - Kozák Jan ( 46´ Brezovský Jan ), Kočka Stanislav ( 46´ Vachoušek Matyáš ), Leder Jakub ( 46´ Köstl David ), Huml Tomáš, Fakin Daniel ( 62´ Zdeněk Daniel ), Klepáček Robert, Dubnický Matyáš, Čermuš Vojtěch, Kovalčík Jaroslav (K), Hadinec Milan.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty:  bez karet.

Rozhodčí: Míč Vojtěch - Plzák Martin, Karásková Monika.

Stadion: FK Duchcov - tráva.

Diváků: 80.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Další domácí utkání jsme absolvovali proti nováčkovi z Neratovic. Od první minuty bylo jasné, kdo určuje ráz tohoto utkání. FKT byli častěji na míči, dobře kombinovali, eliminovali zbytečné ztráty a proměňovali své šance. Skóre utkání otevřel již v 8. minutě Daniel Fakin s přispěním hostujícího obránce - 1:0. Do konce poločasu se trefili znovu Daniel Fakin a Standa Kočka. Ve druhém poločase jsme dále předváděli kvalitní hru, vypracovali jsme si další šance, vstřelili nějaké góly, neproměnili pokutový kop, darovali hostům jejich jedinou branku v utkání. Konečný výsledek byl nakonec 8:1. Přispěli k tomu ale také hosté, kteří se snažili hrát fotbal a jejich hra byla v některých fázích utkání velmi sympatická."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Dnešní výkon se mi líbil, kluci věděli, co mají hrát. Hráli jednoduše, přímočaře, na minimální počet dotyků. Soupeř chtěl hrát fotbal, nezalezl na svoji polovinu a dost pomohl ke kvalitnímu fotbalu. Výsledek je zasloužený."