MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 2.KOLO - ÚTERÝ 28.08.2018

FK Teplice U17      vs.     AC Sparta Praha U16

2:0 (2:0)

Branky Teplic: 24´ Kozák Jan, 43´ Hodouš Petr ( Vlastní gól Sparty ).

Sestava Teplic: Četverik Lukáš - Kozák Jan, Köstl David ( 57´ Klepáček Robert ), Lukáš Martin, Hadinec Milan - Kovalčík Jaroslav (K) ( 84´ Zdeněk Daniel ) - Čermuš Vojtěch ( 57´ Kočka Stanislav ), Dubnický Matyáš,  Hural Pavel, Fakin Daniel ( 61´ Leder Jakub ) - Janda Petr ( 61´ Vachoušek Matyáš ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Šimeček Libor - Říha Viktor, Topinka Josef.

Stadion: FK Duchcov - tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení teplického trenéra Ladislava Jamricha:

" V úvodních 15-ti minutách bylo vidět na hřišti hodně soubojů a nepřesností na obou stranách. Následně Tepličtí převzali otěže zápasu a začali mít hru pod kontrolou. Ve 23.minutě se na pravé straně prosadil aktivně hrající J. Kozák, který si vyměnil míč v pokutovém území s P. Huralem a prostřelil brankáře hostí – 1:0 pro Teplice. Po vstřelené brance získal domácí tým větší sebevědomí a bylo k vidění spoustu fotbalových akcí na straně Teplic. Ve 42.minutě D. Fakin poslal střílený centr do pokutového území Sparty a hostující P. Hodouš si neštastně srazil míč do vlastní sítě. Druhý poločas začal ve stejném duchu, jako skončil ten první. Tepličtí hráli s chutí a vytvořili si velké množství nebezpečných situací v šestnáctce Sparty, ale bohužel jim chyběla větší kvalita v zakončení. Zápas nakonec skončil zaslouženým vítězstvím domácích Sklářů po výsledku 2:0.

Odehráli jsme povedené utkání, ve kterém se kluci dostávali vědomě do zakončení, zároveň byli pozorní do defenzivy a soupeře nepustlili do vážnějších šancí. Musím pochválit střídající hráče, kteří dobře vstoupili do rozjetého utkání a svým výkonem pomohli týmu k vítězství. Zároveň musím ocenit výkon Sparty , která přijela s mladším ročníkem 2003 a dokázala obstát s o rok starším soupeřem."