U17: FK Senica vs. FK Teplice 1:1

Přátelské utkání - FK Teplice U17

Neděle 16.02.202010:00 - Stadion Lapač / Uherský Brod

1:1 (0:0)

Branky Teplic: 85. Chaloupek.

Sestava Teplic: Grumman - Leden, Chaloupek, Šebor, Musil - Köstl, Pokorný, Korselt - Šťáhlovský, Bejček, Vacek.

Střídající hráči: 45. Bucek, 45. Plicka, 45. Petretskyi, 50. Hasil.

Volno - hráči: Fiala, Linda, Videman.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Davida Šourka:

" Po konfrontaci s kvalitním soupeřem z Brna nás čekala slovenská Senica. Co se týká soupeře jednalo se o diametrálně odlišného soupeře, který namísto postupného útoku volil pouze dlouhé balóny do soubojů. Oproti minulému zápasu bylo vidět mnohem více pohybu středových hráčů. Přestali jsme se bát složitých situací při přebírání míče s hráčem za zády a úspěšně je řešili. Od začátku zápasu jsme byli více na míči, ale tutové šance jsme si vytvořili až ze standardních situací. Ve druhém poločase jsme inkasovali po špatném řešení v křídelním prostoru. Mužstvo ale přitlačilo a místy jsme soupeře doslova zamkly ve vápně, za což jsme sice byli odměněni jedním gólem, ale hráči si za své úsilí a předvedenou hru zasloužili vítězství. Musíme zapracovat zejména na řešení křídelních situací v přečíslení, neboť díky dobré práci středových hráčů se nám často dařilo vymanit se z presinku soupeře a dostat míč do křídel, avšak situace 5 na 4 případně 4 na 3 neumíme vyřešit když už ne do gólu, tak alespoň do zakončení. Dále je zapotřebí, aby si středoví hráči plně uvědomili své kvality a převzali taktovku zápasů, ať už tvořením šancí či diktováním tempa. Celkově dobrý zápas pro nás, jen smolný co se týká proměněných šancí. Soustředění tedy zakončeno dobrým pocitem."