U16: FK Teplice vs. FK Jablonec U17 - 6:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 29.04.2018 - HŘIŠTĚ LEDVICE

FK Teplice U16      vs.      FK Jablonec U17

6:0 (3:0)

Branky FKT:

08´ JANDA ( as. Hadinec ) - 1:0,

28´ HURAL ( as. Janda ) - 2:0,

38´ JANDA ( as. Huml ) - 3:0,

49´ JANDA ( as. Hural ) - 4:0,

61´ HURAL ( as. Sinu ) - 5:0,

65´ LEDER ( as. Sinu ) - 6:0.

Sestava FKT: M. Kosinský – J. Leder, R. Klepáček, J. Kovalčík, M. Hadinec ( 41. S. Kočka ) – J. Cajthaml (41. M. Vachoušek ) – T. Huml, M. Dubnický ( 66. D. Fakin ), T. Hural, K. Sinu – P. Janda ( 72. D. Zdeněk ).

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Talpáš Petr - Davignon Jan, Matas Martin.

Stadion: SK Viktorie Ledvice - tráva.

Diváků: 60.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " Začátek utkání vyšel domácím nad očekávání a již v 8. minutě je poslal do vedení Janda - 1:0. Ve 28. minutě se prosadil Hural a hned na to po krásném centru Humla opět Janda. Poločasový výsledek utkání dokumentoval jasnou převahu s chutí hrajícího domácího týmu. Druhý poločas začal nápor hostů, kteří prostřídali, ale jejich snaha o snížení skóre utkání narážela na připraveného Kosinského. Domácí již nebyli tak dominantní na míči jako v prvním poločase, ale dál dobře kombinovali, minimalizovali zbytečné ztráty a hlavně proměňovali vytvořené šance. V 65. minutě se krásnou střelou prezentoval Leder a uzavřel skóre utkání na konečných 6:0."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Povedl se nám vstup do utkání, kluci získali sebevědomí a na jejich výkonu, obzvláště v 1. poločase, to bylo znát. Hráli s chutí, dobře kombinovali, byli zodpovědní a zaslouženě zvítězili. Těší mě střelecké procitnutí Jandy, ale pochvalu zaslouží dnes celý tým."