U15: FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice 0:3

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLŽ U 15 - 11.KOLO - SOBOTA 20.10.2018

FC Viktoria Plzeň U15     vs.    FK Teplice U15

0:3 (0:0)

Branky FKT: 46´ Jungmann, 55´ Hopi, 60´ Trnovec.

Sestava Teplic: Grümann – Štercl ( 43´ Hopi ), Lachman, Lána, Bílek – Bartoš, Korselt – Jungmann ( 63´ Sůra ) – Život ( 65´ Letocha ), T. Vachoušek, Trnovec ( 63´ Šístek ).

Realizační tým Teplic: Šašek Miroslav - trenér, Černý Jiří - asistent, Jungmann František - vedoucí.

Žluté karty:   56´  Falout ( Plzeň ).

Rozhodčí: Cupl Zbyněk - Velíšek Jiří, Šimek Luboš.

Stadion: SK SLOVAN Plzeň 1910 - tráva.

Diváků: 80.

Hodnocení teplického trenéra Miroslava Šaška: " V Plzni jsme odehráli výborný zápas proti velmi dobře připravenému soupeři. I když jsme měli v utkání dost brankových příležitostí, dokázali jsme rozhodnout až v průběhu 2. poločasu. Domácí se prezentovali technickou kombinační hrou, ale s jejich útoky si naše obrana poradila, někdy i se štěstím. V 1. poločase byla hra z naší strany slušná, dokázali jsme si vytvořit převahu, jenže několik šancí jsme nedotáhli ke gólovému efektu. Ve 2. poločase jsme se zaměřili na důslednou defenzivu a rychlé protiútoky, z nichž jsme vstřelili tři branky po pěkných akcích. Diváci viděli kvalitní střetnutí hrané ve vysokém tempu, ke kterému přispěli oba soupeři velmi ofenzivním pojetím fotbalu a samotný zápas měl náboj až do konce. Náš výkon bych označil jako nejlepší v probíhající sezóně."