Tepličtí mají fanoušky i v Německu

Mezi červeno-bílou enklávou vypadala dvojice mladíků v teplických dresech na hřišti v Senftenbergu poněkud komicky, ale jednalo se o důkaz, že i v Německu jsou fanoušci FK Teplice. "Bydlíme kousek od Cínovce, do Senftenbergu to není tak daleko, takže jsme nemohli tento zápas vynechat," rozpovídal se jeden z mladíků.

Kromě dresu v jejich arsenálu nechyběly také šály FK Teplice. "Fandíme Teplicím už přes pět let, jezdíme na Stínadla na každý zápas, sedáváme za brankou a fandíme. Nejraději máme Pavla Verbíře, pak také Aidina Mahmutoviče a Tomáše Grigara, naším oblíbencem byl také Martin Klein, je škoda, že odešel," dodali němečtí fanoušci Teplic. Po zápase si nezapomněli také s každým z hráčů plácnout a zmínit, že ani v neděli nebudou na utkání s Brnem chybět. Fanoušci také poslali českým fanouškům krátký pozdrav, který najdete na Stínadla TV.