Teplice - Jihlava 2:2 (2:0)

​Teplický tým uprostřed svého soustředění v Písku vyzval na jihu Čech v Táboře Vysočinu Jihlava. Šlo o předposlední duel před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY.

Teplický tým nastoupil do zápasu s chutí a už po deseti minutách vedl, když Paradin vysunul druhého krajního beka Vondráška a ten zpět přihrávkou vybídl ke skórování Žitného. Pak mělí žlutomodří sice několik dalších příležitostí, ale ujala se až ta v 39. minutě, kdy z dálky napřáhl Paradin a Vejmolovi pověsil míč přímo do šibenice.

Po změně stran Jihlavě rychle snížila, když po rychlém brejku zakončil jejich hráč z malého vápna. Velkou šanci zvýšit opět vedení měl Jakub Mareš, ale z těžké pozice z úhlu jen prověřil brankáře Jihlavy. Po velkém vystřídání ale naopak Vysočina vyrovnala patnáct minut před koncem, utkání tak skončilo remízou 2:2. V sobotu je na programu poslední utkání přípravy proti Vyšehradu.