Poskytovatel cateringu chystá na další zápasy vylepšení

Ze včerejšího jednání se společností RM Solutions, která je od závěru loňské sezóny poskytovatelem cateringu na celém stadionu, vyplynuly následující body, kterými se tato společnost bude snažit občerstvení na stadionu pro fanoušky zlepšit. Přinášíme Vám celé její vyjádření i s odkazem na dotazník, ke zjištění dalších námětů na vylepšení.

Vážení fanoušci,
jsme velmi rádi za vyplněné dotazníky a už teď je z výsledků jasné, že na dalších zápasech budou zavedené změny, o které jste nám napsali,
- Budou zde pro Vás nově připravené 2 stánky, které budou specializované pouze na pivo – na výběr zde v budoucnu budete mít ze dvou pivovarů - Březňák a Krušovice, dokoupit si zde budete moci brambůrky nebo oříšky – jeden z těchto stánků naleznete na hlavní tribuně a druhý mezi jižní a východní tribunou – platit zde bude možné pouze hotově a budou označené jako „Pivní stánek“
- Na venkovních stáncích (tam kde je grill), bude možné zakoupit klobásu, pivo Březňák a nově i malinovku o kterou nám hodně píšete - nebude zde ale možné zakoupit rozlévané nápoje a platit půjde pouze hotově.
- Na kamenných stáncích, můžete zakoupit pivo Břežnák, rozlévané nápoje, (pepsi, mirinda, 7up, džus, voda, nealko pivo), kávu a čaj, párek v rohlíku a doplňkový sortiment. Navíc když už budete stát u tohoto okénka můžete zde zakoupit i poukázku na klobásu, kterou si pak přednostně vyzvednete přímo u obsluhy grilu. Na vybraných kamenných stáncích budeme přijímat i platby kartou (budou označeny, na zbylých pak pouze hotově.
- Připravujeme pro Vás systém online objednávek přes QR kód, až jej s dodavatelem plně vyladíme, budete o možnosti využívání informováni.

Pokračujte prosím ve vyplňování dotazníku na tomto odkaze: https://forms.gle/CduqBrMDyuorZawd8

Děkujeme za Vaše náměty a těšíme se na Vás na dalším utkání.

Team RM