05.09.2019 | Redakce

Posilou FK Teplice je Jakub Řezníček

Z belgického Lokerenu přichází do Teplic posila v závěru přestupního období. Na Stínadla dnes přestoupil zkušený jednatřicetiletý útočník Jakub Řezníček. "Střílení branek nás momentálně hodně trápí a Jakub je velmi zkušeným útočníkem, který ve své kariéřy vždy branky dával. Věříme, že na to naváže i v našem dresu," říká sportivní ředitel Štěpán Vachoušek.

Řezníček do Belgie odešel v zimě z Viktorie Plzeň, před svým odchodem do zahraničí odehrál v české nejvyšší soutěži 258 utkání, ve kterých nasázel 64 branek, dalších 9 utkání a jednu branku má na svém kontě ve slovenské lize a čtyři starty a jednu branku pak v té belgické. Momentálně se těší, že po nepovedeném angažmá v Belgii se v Teplicích opět nastartuje: "Jsem v Teplicích od včerejška, moc se mi tu líbí, takže se na působení tady moc těším. Chci týmu pomoct," sděluje první dojmy jednatřicetiletý útočník.

Řezníček dorazil do Teplic včera v odpoledních hodinách, nejprve si promluvil s trenérským týmem a sportovním ředitelem, poté zamířil s vedoucím týmu Pavlem Verbířem na zdravotní prohlídku. Po jejím zdárném absolvování už nic nebránilo podpisu dvouleté smlouvy s následnou opcí, které proběhlo dnes na Stínadlech za účasti zástupce Jakuba Řezníčka z agentury SPORT INVEST. V Teplicích bude nastupovat se svým tradičním číslem 37, které mu uvolnil Matěj Radosta.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů