Petr Hynek rezignuje na pozici ředitele FK Teplice

V návaznosti na včerejší informace, které se objevily v médiích se dnes rozhodl po jednání představenstva ředitel FK Teplice Ing. Petr Hynek rezignovat na své pozice v klubu. "K 31. lednu rezignuji na funkci člena představenstva i ředitele FK Teplice. Vnímám své pochybení a nechci svým činem poškodit mediální obraz klubu, proto jsem se takto rozhodl," říká Petr Hynek, který klub vedl od září 2014.

Představenstvo, které bude od 1. února ve složení Pavel Šedlbauer a Libor Sehnal, bude nenadálou situaci řešit v následujících dnech a týdnech. "Představenstvo bude k dispozici managementu klubu, aby mohlo vše bez problémů dále fungovat. Další postup pak oznámíme v příštím týdnu," sděluje předseda představenstva Pavel Šedlbauer.