PU: FK Teplice B vs. FK Teplice U19 - 6:2

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - FK TEPLICE - MUŽI B

Sobota 11.07.202010:00AGC aréna (Teplice)

6:2 (2:0)

Branky - Muži B:

12. Šup Dominik ( as. Švejda Zdeněk ) - 1:0

13. Šup Dominik ( as. Kodad Ladislav ) - 2:0,

47. Švejda Zdeněk ( as. Liška Lukáš ) - 3:0

48. Šup Dominik ( as. Baftijar Besir, Blažek Tomáš ) - 4:0,

61. Čítek Vojtěch ( as. Šimeček Michal ) - 5:1

64. Švejda Zdeněk ( as. Černý Václav, Kodad Ladislav ) - 6:1.

Branky - U19:

55. Vachoušek Matyáš - 4:1

65. Vachoušek Tadeáš - 6:2.

Statistiky utkání:

• Střely na branku 19:11 ( 9:2, 10:9 )
  • Střely mimo branku 8:4 ( 5:3, 3:1 )
  • Zblokované střely 5:4 ( 3:3, 2:1 )
  • Střely celkem 32:19 ( 17:8, 15:12 )
  • Vyložené šance 6:3 ( 4:1, 2:2 )
  • Ofsajdy 3:1 ( 2:0, 1:1 )
  • Rohové kopy 8:7 ( 2:5, 6:2 )
  • Fauly 4:6 ( 1:2, 3:4 )

Sestava - Muži B:

Blažek Tomáš - Hora Jakub, Čítek Vojtěch, Šimeček Michal - Kodad Ladislav, Černý Václav, Kováč Daniel, Baftijar Besir, Švejda Zdeněk ( 64. Vobecký Marek ) - Vobecký Marek ( 46. Liška Lukáš ) - Šup Dominik.

Realizační tým - Muži B:

Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí mužstva.

Rozhodčí: Klimpl Miroslav - Harenčák Jan, Wencl Petr.

Místo: AGC aréna - Teplice / přírodní tráva.

Diváků: 60.

Hodnocení utkání slovy trenéra B-týmu Jaroslava Kolínka:

" Na toto utkání jsem byl opravdu zvědavý, protože většinou to je tak, že mladší hráči se motivačně lépe připraví a třeba minulé měření sil s U19 jsme prohráli 3:1. Do toho jsme hráli ještě na hlavním hřišti, takže taková odměna se jen tak pro hráče dorostu a B týmu nenaskytne. Tentokráte jsme však od začátku byli lepší a vytvářeli si poměrně dost brankových příležitostí. Celkově si myslím, že zápas měl slušné tempo a nasazení, a to oba týmy celý týden hodně trénovali a nic nepodřizovali tomuto utkání. Více ale nechci utkání s U19 hodnotit, protože mít pokoru je teď pro nás hodně důležité. Kluci dobře trénují, minulý týden celý běhali bez míče a bez remcání to akceptovali. Momentálně ke každému utkání včetně toho dnešního přistupují zodpovědně a je třeba, aby nám to vydrželo co nejdéle, abychom vše z tréninku prodali přímo na hřišti v mistrovských utkáních. Snad jsme se poučili z minulé sezóny a ta následující bude pro nás všechny a pro celý klub úspěšnější nejen postavením v tabulce, ale že se i někomu dalšímu podaří prosadit na soupisku A týmu, tak jak se to podařilo Davidovi Černému."