Nadační fond FK Teplice podpořil teplický spolek seniorů Zvonkohra

Nadační fond FK Teplice tentokrát pomáhal teplickým seniorům. Spolku Zvonkohra z.s. zakoupil novou tiskárnu a vedle toho finančním darem ve výši 5 tisíc korun přispěl i na koupi notebooku, nezbytného pro zdárnou realizaci jejich nového projektu Tady žijeme.

"Moc si vážíme dlouhodobé spolupráce s teplickým spolkem Zvonkohra, ať již se týká například fotbalu v chůzi či besed pro seniory s bývalými legendárními hráči našeho klubu Žlutomodré vzpomínky. Jsme velmi rádi, že jsme mohli finančně podpořit i tento jejich nový projekt," říká předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice Martin Kovařík.

"Děkujeme upřímně a s úctou FK Teplice a NF FKT za podporu aktivit našeho spolku seniorů a zároveň i finanční pomoc při realizaci našeho projektu Tady žijeme," doplňuje předsedkyně spolku Zvonkohra Helena Voctářová .

I vy můžete spolu s FK Teplice pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.