MUŽI B: FK Teplice vs. FK Seko Louny 6:0

Přátelské utkání - FK Teplice - Muži B

Sobota 22.02.202010:30Teplice / UMT Na Stínadlech

6:0 (2:0)

Branky Teplic: 18. Vobecký Marek ( as. Nazarov Evgenii ) - 1:0, 39. Černý Václav ( as. Liška Lukáš ) - 2:0, 59. Šup Dominik ( as. Nazarov Evgenii ) - 3:0, 71. Šup Dominik ( as. Černý Václav ) - 4:0, 76. Černý Václav ( as. Černý David ) - 5:0, 85. Šup Dominik ( as. Vobecký Marek ) - 6:0.

Statistiky utkání: Střely na branku 8:1 ( 4:0, 4:1 ) *** Střely mimo branku 6:3  ( 3:1, 3:2 ) *** Střely celkem 14:4 ( 7:1, 7:3 ) *** Vyložené šance 4:0 ( 2:0, 2:0 ) *** Ofsajdy 5:1 ( 1:1, 4:0 ) *** Rohové kopy 5:3 ( 1:2, 4:1 ) *** Fauly 15:6 ( 7:3, 8:3 ).

Sestava Teplic - 1.poločas: Blažek Tomáš - Kodad Ladislav, Kováč Daniel, Čítek Vojtěch, Liška Lukáš - Nobst Dominik, Liška Jan - Černý Václav, Nazarov Evgenii, Vobecký Marek - Mustafić Benjamin.

Sestava Teplic - 2.poločas: Němeček Luděk - Liška Jan, Kováč Daniel, Čítek Vojtěch, Liška Lukáš - Nobst Dominik - Černý David, Černý Václav, Nazarov Evgenii, Vobecký Marek - Šup Dominik.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér a zdravotník.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Další utkání jsme sehráli v sobotu na umělé trávě na Stínadlech a naším soupeřem byl tým FK SEKO Louny. Utkání jsme zvládli jak herně, tak výsledkově. Přesto nic nechci přeceňovat, protože soupeř dokud měl síly, tak hrál velice slušně a my se těžko dostávali do brankových příležitostí. První branku vstřelil Vobecký, který zakončil přesný pas Nazarova. Druhou přidal Václav Černý, který zúročil skvělou individuální akci Lukáše Lišky. Druhý poločas už byl zcela v naší režii. Hattrickem se uvedl Šup a druhou branku v utkání přidal Venca Černý, takže konečný stav 6:0 je sice hezký, ale to jak na tom jsme ukážou až mistrovská utkání. Jsem rád, že jsme už třikrát v přípravných utkáních udrželi nulu a vstřelili dost branek, takže i díky tomu je v týmu zdravá a pracovitá nálada, kterou je třeba jak říkám přenést pod tlakem výsledku i do mistrovských utkání. Věřím, že si kluci podrží svoji výkonnost a neuspokojí se, protože máme ještě 14 dní do prvního ostrého utkání a jejich forma vypadá velice slušně. Tento týden zapracujeme ještě více na taktice a souhře jednotlivých řad a na kombinaci při založení a vedení útoku a uvidíme jak budeme vypadat v posledním přípravném utkání v Karlových Varech."