13.05.2018 | Redakce

Lístky na Slavii jdou do internetového předprodeje

Teplický tým se za dva týdny utká doma v posledním kole HET ligy s pražskou Slavií, utkání se bude hrát v sobotu 26. května od 16:00 hod. a dnes jdou do internetového předprodeje vstupenky na tento duel. Informace k tomuto předprodeji najdete v tomto článku.

Od letošní sezóny platí zvýhodněné internetové vstupné, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v internetovém předprodeji o 20 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 10 Kč levnější. Vstupenky jsou nově také rozděleny pouze na vstupenky pro muže, ženy a děti a platí na celý stadion bez ohledu na tribunu, pouze ženské a dětské vstupenky a zlevněné a dětské permanentky na stadion nemohou vstupovat vchodem E.

Pro domácí fanoušky jsou pro tento zápas otevřeny vchody A, B, D, E, posledně jmenovaný je ovšem pouze pro muže. Pro hostující fanoušky pak vchody G a H. Vstupenky zakoupené v internetovém předprodeji jsou platné i pro hostující sektory, ovšem sem je potřeba mít vstupenky vytištěny. Na ostatních vchodech postačí vstupenka v mobilním telefonu. Veškeré informace a pokyny pro hostující fanoušky zveřejníme v týdnu před utkáním.

Nákup vstupenky je na internetu opravdu jednoduchý, ZDE najdete předprodej vstupenek, kde si vyberete vstupenky, které chcete zakoupit. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s odkazem na vstupenku a QR kódem. POZOR, QR kód slouží ke stažení vstupenky do mobilního telefonu, nejde o samotnou vstupenku. Je tedy potřeba odkaz v emailu rozkliknout, případně telefonem naskenovat QR kód v emailu a samotnou vstupenku vytisknout či uložit do mobilního telefonu.


Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2017/2018:

Muž - 130 Kč na pokladně stadionu, 110 Kč v internetovém předprodeji
Žena - 65 Kč na pokladně stadionu, 55 Kč v internetovém předprodeji
Děti do 150 cm - 0 Kč

Do mobilního telefonu si také můžete stáhnout mobilní kartu fanouška FK Teplice, kterou najdete ZDE a která vás jednoduše na předprodej odkáže na své zadní straně. Přes tuto mobilní kartu fanouška také budete moci dostávat různé notifikace o novinkách.

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů