Lístky na Budějovice znají svou majitelku

Od minulého pondělí do dnešního pravého poledne jste na facebookové stránce FK Teplice mohli soutěžit o lístky na zítřejší duel s Českými Budějovicemi. Jako vítězná se nakonec ukázala fotografie Mirky Kozákové. Ta ve facebookové galerii získala 200 "To se mi líbí" a s náskokem 30 lajků zvítězila. Kromě dvou lístků na zítřejší duel se může těšit také na to, že její fotografie bude otištěna ve ŽLUTÉ MODRÉ pro zápas s Jabloncem.

Od pondělí můžete o lístky na domácí zápas FK Teplice soutěžit znovu. Tentokrát na facebookové stránce FK Teplice budou soutěžit fotografie, na kterých jste oblečeni pouze ve žluté a modré barvě. Fotografie můžete zasílat na e-mailovou adresu martin.kovarik@fkteplice.cz. Vítězem se stane fotografie, která bude mít v pátek před domácím zápasem ve 12:00 nejvíce "To se mi líbi". Pokud takovou fotografii ještě nemáte, tak ji neváhejte pořádit a zašlete na uvedený e-mail!