01.02.2017 | Redakce

Koviho kyperský zápisníček - díl 5.

Video

Nakonec pouze jeden trénink měl teplický tým dnes na programu v rámci svého soustředění v Agia Napě. Dopoledne tak hráči strávili na hřišti přípravou na zítřejší duel proti maďarskému celku Újpest FC.

Odpoledne pak trenérský tým dal vůbec poprvé na soustředění hráčům půl dne volno. Pouze Tomáš Kučera s Michalem Jeřábkem, kteří vynechali předchozí část tréninkového procesu kvůli zranění, šli běhat s kondičním trenérem Tondou Čepkem.

Už zítra se tedy hraje další přátelský zápas, ve kterém proti nám nastoupí šestý celek maďarské ligy, ve kterém nastupuje bývalý hráč Teplic Benji Balázs. Hrát se opět bude na stadionu v Paralimni, který už mohou brát tepličtí skoro jako svůj domácí, a to nejen kvůli tomu, že zde odehrají všechny zápasy, ale také díky žlutomodrému zbarvení tribun. Fotografie ze středy najdete tradičně na Facebooku ZDE.

Zítra zase nashledanou

Martin "Kovi" Kovařík

Sledujte kompletní zpravodajství ze soustředění v Agia Napě na našem webu a sociálních sítích, vše podstatné i nepodstatné najdete na Facebooku, Twitteru a také v Instragramových příbězích.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů