11.03.2019 | Redakce

Informace k předprodeji lístků na páteční zápas s Plzní

Teplický tým se v pátek 15. března utká doma s úřadujícím mistrem - plzeňskou Viktorií, utkání se bude hrát od 18:00 hod., vstupenky na tento duel jsou v internetovém předprodeji a také v prodeji ve fanshopu na stadionu. Informace k tomuto předprodeji najdete v tomto článku.

Na teplický stadion platí zvýhodněné internetové vstupné, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v internetovém předprodeji o 20 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 10 Kč levnější. Vstupenky jsou rozděleny na vstupenky pro muže, ženy a děti a platí na celý stadion bez ohledu na tribunu, pouze ženské a dětské vstupenky a zlevněné a dětské permanentky na stadion nemohou vstupovat vchodem E.

Pro domácí fanoušky jsou pro tento zápas otevřeny vchody A, B, D, E, posledně jmenovaný je ovšem pouze pro muže. Pro hostující fanoušky je připraven vchod H. Nákup vstupenky je na internetu opravdu jednoduchý, ZDE najdete předprodej vstupenek, kde si vyberete vstupenky, které chcete zakoupit. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s odkazem na vstupenku. V tomto emailu je důležité rozkliknout přiložený odkaz a následně si vytisknout vstupenku. POZOR pouhý QR kód z emailu není vstupenkou!

Pokud si v mobilním telefonu otevřete odkaz nebo QR kód, tak si můžete stáhnout elektronickou vstupenku přímo do něj a na stadion projdete pouhým přiložením displeje mobilního telefonu se vstupenkou ke čtečce na turniketu. Pozor si musí dát majitelé tzv. phabletů, protože tyto přístroje s velkou úhlopříčkou se ke čtečce nedají přiložit. Kdo nedisponuje chytrým telefonem, tak si na odkaze v emailu může vstupenku vytisknout a čárový kód poté opět jen přiloží ke čtečce. Pokud si zakoupí fanoušci hostujícího týmu vstupenku v internetovém předprodeji, tak je samozřejmě platná i do hostujícího sektoru, ale je potřeba ji mít pro vstup do sektoru hostů vytištěnu.

Pokud si fanoušci chtěji zakoupit vstupenky osobně, tak mají možnost ve fanshopu na stadionu, který je otevřen každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00. Pokladny na stadionu budou v den utkání otevřeny od 16:00, vchody na stadion se otevřou v 17:00.

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2018/2019:

Muž - 130 Kč na pokladně stadionu, 110 Kč v internetovém předprodeji
Žena - 65 Kč na pokladně stadionu, 55 Kč v internetovém předprodeji
Děti do 150 cm - 0 Kč

V internetovém předprodeji jsou již také vstupenky na pohárové čtvrtfinále MOL Cupu se Spartou Praha, které se bude hrát v úterý 2. dubna od 17:00 hod.

O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů