Fanshop naskladnil novinky s novým logem

Na nedělním zápase s Hradcem Králové už budou v klubovém fanshopu v prodeji také první produkty s novým logem klubu. To se sice oficiálně začne používat až od nové sezóny, ale už nyní se do něj budou moci fanoušci obléknout.

V prodeji totiž bude modrá mikina a modré tričko s velkým logem, obojí bude k dostání v dětské i dospělé variantě. Zakoupit bude možné i oboustrannou šálu s novým logem, na jedné straně s nápisem „FK Teplice“ a na druhé straně s nápisem „Na Stínadlech doma jsme!“.

Kromě těchto produktů se dají koupit také blok ve formátu A4, formátu A5 a ve čtvercovém formátu. Aršík se samolepkami s novým logem a také kelímek na pití.

Všechny produkty s novým logem FK Teplice můžete rovněž objednávat na e-shopu ZDE. Další kolekce do fanshopu budou následovat, tyto kolekce již budou vycházet z přání fanoušků z nedávného dotazníku, který bylo možné vyplňovat na webu a sociálních sítích.