14.10.2020 | Novák Jaroslav

Důležité informace k tréninkovému plánu mládeže !

Aktuálně vedení mládeže FK Teplice po poradě s trenéry rozhodlo, že od středy 14.10. až do neděle 18.10.2020 se kompletní tréninkový plán všech mládežnických kategorií s konečnou platností ruší ! 

Sportovní činnost znovu zahájí mládež FK Teplice příští týden v pondělí 19.10.2020 v rámci mimořádných opatření Vlády ČR, která upřesňují pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období od středy 14. října 2020 od 00:00 hodin do úterý 3. listopadu 2020 do 23:59 hodin.

V těchto dnech platí, že:

(1) se nekonají žádná soutěžní utkání;

(2) je zakázáno používat:

  • vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),
  • vnitřní sportoviště;

(3) tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;

(4) v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

Tréninkový plán mládeže na týden od 19.10. do 25.10.2020 bude zveřejněn v plném znění během tohoto víkendu !

Děkujeme Vám tímto za pochopení a věříme, že tuto složitou dobu společně ve zdraví překonáme. 

Děkujeme také všem za respektování daných nařízení a zejména našim trenérům a vedoucím jednotlivých týmů, kteří i v těchto nelehkých podmínkách dokáží improvizovat a zároveň dodržovat nastavená pravidla, čímž drží fotbal při životě. 

DĚKUJEME !  Bertepuk Tangan, Tepuk Tangan, Tangan gambar pngBertepuk Tangan, Tepuk Tangan, Tangan gambar pngBertepuk Tangan, Tepuk Tangan, Tangan gambar png

Ústecký kraj pod článek Ústecký kraj pod článek