20.02.2019 | Redakce

Daniel Trubač přestoupil do Teplic

Daniel Trubač, který se během podzimu napevno probojoval do základní sestavy, se stává kmenovým hráčem FK Teplice. Dnes se uzavřel jeho přestup ze Slavie Praha.

Trubač v Teplicích již druhou sezónu hostoval z týmu sešívaných. Po příchodu Stanislava Hejkala se stal důležitou součástí základní jedenáctky, proto začalo vedení teplického týmu během zimní přestávky usilovat o jeho trvalý přestup, který se podařilo dnes dotáhnout. "O Dana Trubače jsme hodně stáli, proto jsme moc rádi, že se nám ho podařilo získat na přestup. Na podzim prokázal, že je to hráč s obrovskou kvalitou. Jde o mladého hráče, který by se měl ještě dále zlepšovat," říká sportovní ředitel FK Teplice Štěpán Vachoušek.

Trubač v letošní sezóně zasáhl do patnácti utkání, celkem odehrál 767 minut, ve kterých zaznamenal jednu branku a na další branku přihrul, zaznamenal také devět přihrávek do gólové šance. Jednadvacetiletý záložník je rád, že se jeho přestup vydařil, protože se v Teplicích již zabydlel. "Z přestupu mám obrovskou radost. Chtěl bych poděkovat především své rodině za podporu, Slavii za to, že přestup umožnila a hlavně teplickému klubu za vloženou důvěru," děkoval na dálku ofenzivní středopolař. Velmi spokojená je s přestupem i jeho zastupující agentura Sport Invest a její předseda představenstva Viktor Kolář: "Daniel v Teplicích prokázal, jak platným hráčem může být. V klubu si vybudoval pevnou pozici, vedení severočeského týmu hodně stálo o jeho setrvání na Stínadlech. Dan je v jednadvaceti letech už ostříleným ligovým fotbalistou, který má však obrovské předpoklady pro další zlepšení. Teplice v něm získávají inteligentního a poctivého hráče, který si navíc ke klubu i regionu vytvořil pevný vztah."


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů