Nadační fond FK Teplice pomohl Haničce z Duchcova

Nadační fond FK Teplice zakoupil Haničce, která žije s maminkou a svými třemi sourozenci v Duchcově speciální ortopedické botičky. Hanička navštěvuje Základní školu při Dětském domově v Duchcově, s nímž klub dlouhodobě spolupracuje.

To, že Hanička ortopedickou obuv skutečně hojně využije, svědčí i slova ředitelky DD, ZŠ a SŠ v Duchcově Mgr. Blanky Stádníkové: "Moc ráda bych jménem naší žákyně Haničky poděkovala Nadačnímu fondu FK Teplice za finanční dar na pořízení ortopedických botiček. Hanička, která je postižena dětskou mozkovou obrnou a její chůze je nestabilní, s tendencí chodit po špičkách, bude využívat ortopedické botičky nejen k nácviku stoje, ale hlavně k chůzi za pomoci asistenta nebo s chodítkem."

Za nadační fond FK Teplice dnes předala Haničce ortopedické botičky i s drobnými klubovými suvenýry členka dozorčí rady nadačního fondu Alice Tylová.