09.05.2021 | Redakce

Pokyny pro fanoušky na utkání s Českými Budějovicemi

Stejně jako v zápase se Zlínem se budou moci, díky pilotnímu projektu LFA a Ministerstva zdravotnictví, objevit na stadionu při zápase s Českými Budějovicemi fanoušci, dle tohoto projektu je možné využít 10% kapacity stadionu. V tomto počtu mohou dorazit dlouhodobí partneři klubu, mezi které se nově počítají také majitelé permanentních vstupenek, musí ovšem mít negativní PCR nebo antigenní test na COVID-19 ne starší než 48 hodin, případně musí mít absolvované obě dávky očkování nebo mít potvrzení o prodělané nemoci v posledních 90 dnech. Utkání se hraje v neděli 16. května od 15:00 a veškeré potřebné informace pro fanoušky najdete také přehledně pod článkem.

Právě nyní jdou do prodeje "místenky" na utkání, které budou k dispozici majitelům permanentních vstupenek. Ti si budou moci místenku za symbolickou 1 Kč zakoupit v internetovém předprodeji. Místenka bude dána na konkrétní místo na stadionu (může se lišit od místa na celosezónní permanentce). Je potřeba dodržet místo na místence, aby bylo zajištěno dodržení rozestupů.

Pokyny k nákupu místenky na utkání jsou následující: Na této stránce se permanentkář prokliká až k nákupu místenky, kde zadá šestimístný kód ze své permanentky a systém ho díky tomu pustí k zakoupení místenky na stadion (a také dojde k přecenění místenky na 1 Kč). Po zakoupení přijde vstupenka v PDF souboru na zadaný email, zakoupenou vstupenku je potřeba vytisknout nebo mít připravenou na displeji chytrého telefonu při průchodu turniketem. Na každý šestimístný kód je možné zakoupit pouze jednu "místenku" na utkání. Druhou variantou, kde si místenku na utkání zajistit, je před samotným zápasem na pokladně stadionu směrem od Kauflandu, kde bude proti permanentní vstupence místenka vytištěna, pokladna bude otevřena od 12:00.

Permanentkáři budou mít vstup na stadion vždy tím vchodem, který bude na místence vyznačen, vyhrazeny pro ně na tomto zápase budou vchody D a E, tedy jižní a východní tribuna. Hlavní tribuna bude určena pro pracovníky médií, partnery kluby, náhradníky a realizační týmy obou klubů, aby bylo možné dodržet požadované rozestupy.

Ke vstupu na stadion je pro permanentkáře potřeba mít vždy jednorázovou místenku, permanentky samotné na toto utkání nejsou platné a nebudou moci na stadion projít skrz turniket. Na vstupu do stadionu je potřeba ukázat písemné potvrzení o negativním PCR nebo antigenním testu na COVID-19 staré maximálně 48 hodin před časem výkopu utkání, případně potvrzení o prodělané nemoci ne starší než 90 dnů nebo potvrzení o proběhlém dokončeném očkování na COVID-19 starším než dva týdny. Současně musí návštěvníci stadionu vyplnit samoreportovací formulář, který ovšem mohou mít předvyplněný, pokud si ho vytisknou ZDE. Do tohoto formuláře doplní pořadatel na vstupu změřenou teplotu. Bez těchto náležitostí není možné stadion navštívit.

Důležité upozornění pro návštěvníky utkání: Na tribunách je striktně potřeba dodržovat nařízené rozestupy, tedy sedět pouze v každé druhé řadě a vynechávat rozestup jedno sedadlo mezi návštěvníky. Důrazně v tomto případě doporučujeme sedět na místech vyznačených na vstupence.

Kde získám místenku na utkání?

- Na této webové stránce po zadání šestimístného kódu permanentky a platbě 1 Kč.
- Na pokladně stadionu od 12:00 v den utkání po předložení permanentní vstupenky.

Kde budu na utkání sedět?

- Pro permanentkáře budou otevřeny pouze jižní a východní tribuna, tedy vchody D a E, sektory a vchody vyznačené na vaší permanentce v tomto případě nehrají roli.
- Na místence na utkání je vyznačeno řada a místo, prosíme o jeho dodržení.

Proč pouze permanentkáři?
- V rámci pilotního projektu Ministerstva zdravotnictví a LFA je umožněna návštěva dlouhodobým partnerům klubu, mezi které se počítají permanentkáři.

Co k návštěvě stadionu potřebuji?

1) Místenku na utkání, viz výše.
2) Vyplněný selfreportovací formulář, který je ke stažení ZDE a je potřeba ho odevzdat na vstupu do stadionu.
3) Respirátor třídy FFP2/KN95, který je potřeba mít po celu dobu utkání správně nasazen.
4) Jeden z následujících dokumentů ukázat u vstupu na stadion:
a) písemné potvrzení o negativním PCR testu na COVID-19 ne starším 48 hodin před časem výkopu utkání
b) písemné potvrzení o negativním antigenním testu na COVID-19 ne starším 48 hodin před časem výkopu utkání
c) potvrzení o dokončeném očkování proti COVID-19 (poslední dávka nesmí být mladší než 14 dní)
d) potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 90ti dnech

Kde si mohu udělat test?
- antigenní testy provádí Lázně Teplice - rezervace ZDE
- antigenní testy probíhají u Olympie Teplice - rezervace ZDE
- antigenní testy probíhají u Fontány Teplice - rezervace ZDE
Datum a čas testu pro utkání Teplice - České Budějovice musí být PO pátku 14. května 15:00.