10.11.2019 | Novák Jaroslav

MUŽI B: FC Hradec Králové vs. FK Teplice 7:1

  ČFL - skupina B

14.kolo - neděle 10.11.2019 - 10:15 - stadion TJ Slavia Hradec Králové

  7:1 (1:1)

 

Branky Hradce: 32. Bičiště 1:1, 55. Plašil - 2:1 68. Samko 3:1, 74. Samko - 4:1, 76. Langr - 5:1, 78. Nemšovský - 6:1,   83. Vobejda - 7:1.  

Branky Teplic: 14. Vobecký ( as. Mustafić ) 0:1.  

Statistiky utkání: Střely na branku 11:3 ( 5:2, 6:1 ) *** Střely mimo branku 6:4 ( 4:3, 2:1 ) *** Střely celkem 17:7 ( 9:5, 8:2 ) *** Vyložené šance 2:1 ( 2:0, 0:1 ) *** Ofsajdy 0:1 ( 0:1, 0:0 ) *** Rohové kopy 3:7 ( 2:7, 1:0 ) *** Fauly 8:13 ( 4:8, 4:5 ).

Sestava Teplic: Blažek - Kodad, Liška Jan, Hasil (K), Berešík - Náhlovský - Šup, Šimeček, Vobecký ( 64. Baftijar ), Chodora ( 50. Švejda ) - Mustafić ( 76. Zárybnický ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Kovářová Veronika - Martínek Petr, Linhart Martin.

Delegát: Mencl Kryštof.

Karty:  44.  Náhlovský ( FKT ),  62.  Vobecký ( FKT ),  67.  Náhlovský ( FKT -  2.ŽK  ) /  84.  Nemšovský ( FCHK ).

Stadion: TJ Slavia Hradec Králové / tráva.

Diváků: 100. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: 

" Zklamání, blamáž, naprosto trapné a nedůstojné vystoupení jsme předvedli v Hradci Králové. Už od rozcvičení bylo vidět, že něco není v pořádku, a to jsem si říkal, jak se na utkání těším, protože celý týden byl po dvou předchozích vítězstvích co se týče tréninků nejlepší za půl roku co jsem u týmu. Plný energie a nadšení, které neubralo na tempu žádnému z tréninků. Ale zřejmě mám růžové brýle nebo mám jako trenér špatný pohled. Nebo snad špatné načasování mikrocyklu směrem k utkání, neboť to co se událo v Hradci bylo opravdu velice ponižující. Jsou však dvě strany mince, jedna jsem já jako trenér a je třeba si položit otázku jestli něco nedělám špatně nebo něco neopomíjím a neumím a druhá strana jsou hráči, jejich kvalita, přístup a konfrontace s třetí ligou s výhledem pro A tým.

Ale zpět k utkání, od začátku jsme byli zbrklí, kazili jsme jednoduché míče a soupeři přenechali od začátku otěže hry. Dá se říct, že jsme hráli jen v bloku bez nějakého většího ohrožení jejich branky. A i přesto jsme se lacině nechali obcházet a domácí si tak vytvářeli nebezpečné situace ke vstřelení branky. Pak nás trošku vysvobodilo to, že jsme dali jeden přesný centr do pokutového území a Vobecký se po velmi dobrém výběru místa v šestnátce Votroků střelecky prosadil a šli jsme tak do vedení 1:0. Po následném rohovém kopu hned na to se Vobecký mohl prosadit podruhé, ale jeho střelu brankář konečky prstů vyrazil. To bylo od nás za celé utkání bohužel vše. Domácí do poločasu vyrovnali, kdy jsme si nepohlídali centr do pokutového území a do kabin se šlo za stavu 1:1. V kabině jsme si řekli, že druhý poločas musí být z naší strany lepší, ale zůstalo jen u slov. Brzy inkasovaná branka a následně červená karta nám uštědřila konečné ponížení výsledkem 7:1. Tohle je pro mě ostuda jako "prase" a stydím se vejít do dveří Stínadel. Tohle je vrchol naší půlroční práce a je třeba z toho vyvodit konkrétní důsledky. Máme ještě jedno utkání do konce podzimní části sezóny a já chci jen hráče, kteří jsou schopni se obětovat pro tým, pro FK Teplice a ne, že si s prstem v nose jdou zahrát fotbálek. Fotbal je především o naběhaných metrech v maximální intenzitě a ve sprintu, o osobních soubojích, o přepínaní z útočné fáze do defenzivní, o hře na morál na samé hraně a leckdy i za hranou svých sil a schopností (tak jak to produkuje Slavie Praha, která má tyhle atributy jednoznačně na prvním místě). A s tímhle pak jde samozřejmě ruku v ruce i potřebná kvalita na míči ! Takové hráče já chci, hladové po úspěchu, s nezměrnou touhou se prosadit do velkého fotbalu, udělat vždy maximum pro tým a pro svůj klub i když se fotbalově nedaří. Hrát srdcem, být soustředěný, zodpovědný a vše podpořit správným myšlením a sebevědomím. Ne žít jen ve své bublině, že to co umím stačí a dostat se výše není třeba ! 

Vedení udělám komplexní analýzu celého podzimu, jak tréninkového procesu, tak zápasového. K tomu hodnocení jednotlivých hráčů o jejich přínosu pro klub do budoucna. S každým hráčem si sednu a do očí si řekneme, jak jsem to viděl já a samozřejmě dostanou svoji šanci se vyjádřit i oni. Pak je na vedení, jakým způsobem si to vyhodnotí a jaké podnikne kroky."

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež

×
Dnes v 18:00 | A-tým
Bohemians Praha 1905
FK Teplice