16.05.2019 | Redakce

Žlutomodrá splněná přání udělala radost panu Jaroslavovi

Žlutomodrá splněná přání je název charitativního projektu FK Teplice, který se od letošní sezóny snaží naplňovat naše motto "FK Teplice více než fotbal". Od loňského podzimu potěšil již například Ditu, Bohouška nebo Láďu z teplické Arkádie.

Tentokrát jsme se rozhodli udělat radost našemu dlouholetému fanouškovi panu Jaroslavovi z Teplic. Před několika týdny jsme obdrželi z Moravy dopis od jeho syna Zdeňka, že by velmi rád udělal radost svému tatínkovi, který se v květnu dožívá významného životního jubilea a je dlouholetým fanouškem našeho klubu. I když panu Jaroslavovi jeho zdravotní stav nedovolí již v posledních letech pravidelně navštěvovat naše domácí zápasy, tak veškeré dění týkající se našeho klubu i nadále velmi pozorně sleduje. "Jsme velmi rádi, že jsme dnes mohli pana Jaroslava přivítat na našem stadionu a splnit mu jeho velké přání setkat se s jeho největšími oblíbenci ve žlutomodrém dresu a zároveň si osobně prohlédnout veškeré zákoutí našeho stadionu," říká CSR manažer FK Teplice Vilém Kunz.

Pan Jaroslav dorazil dopoledne na Stínadla i za doprovodu své manželky Zdeňky a nejdříve se před dopoledním tréninkem krátce sešel s brankářem A týmu Tomášem Grigarem. S ním probral nejen jeho začátky působení v teplickém klubu, ale zavzpomínali spolu například i na několik legendárních zápasů na Stínadlech. Vedle toho jsme splnili asi největší přání pana Jaroslava a to setkat se s Pavlem Verbířem, kterého považuje za jednu z největších ikon teplické kopané. Nejen, že spolu vášnivě podebatovali nad kronikami o FKT, které si pan Jaroslav již dlouhé roky vede, ale Pavel Verbíř mu ukázal také kabinu A mužstva a další prostory teplické AGC Arény. V síni slávy mu následně předal i dres s jeho jménem, pogratuloval mu k jeho blížícím se sedmdesátým narozeninám a popřál do dalších let hlavně hodně zdraví.

Žlutomodré splněné přání udělalo panu Jaroslavovi obrovskou radost, stejně jako jeho předchůdcům. I v příští sezóně budeme chtít plnit další žlutomodrá přání našim věrným fanouškům, protože si jejich oddanosti skutečně velmi vážíme.

Fotogalerie