12.02.2019 | Redakce

V pátek se budou rozdávat podsedáky od Fortuny

Zimní pauza už je u konce i na teplických Stínadlech. V chladném počasí, které diváky čeká, bude Fortuna v pátek v okolí Stínadel rozdávat stylové podsedáky.

Stačí tedy dorazit zajít na utkání FORTUNA:LIGY Teplice - Mladá Boleslav v pátek od 18:00 hod. a hostestky od Fortuny ti před stadionem nabídnou stylový podsedák a následně se můžeš zapojit do hry o zajímavé ceny.

O co se v soutěži hraje? Pět nejlepších soutěžících vyhraje dvě permanentky na následující sezonu FORTUNA:LIGY. Ten úplně nejlepší soutěžící obdrží jako bonus i šálu a dres, díky čemuž na stadionu opravdu vynikne jeho podpora milovanému klubu!

Co je k tomu potřeba udělat? Nic víc, než se vyfotit se svým podsedákem, a svou fotku nahrát na Facebook stránku Přihraj pod náš soutěžní přispěvek. Pokud ti nevyhovuje Facebook, nevadí, svou fotku můžeš umístit i na Instagram s hashtagem #podsedak. Originalitě se meze nekladou, naopak!

Vítězem se stává příspěvek s největším počtem reakcí (chcete-li lajků). Pět jich vzejde z Facebooku a pět z Instagramu.

Přemýšlel jsi o návštěvě stadionu v první pozimním zápase, ale zima ti stála v cestě? Teď už nemusíš váhat! Krom příjemných úsměvů hostesek tě zahřejí i podsedáky a navíc budete moci vyhrát zajímavé ceny. Uvidíme se na fotbale už v pátek od šesti!


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů