Nadační fond FK Teplice podpořil intenzivní měsíční rehabilitace pro Maxíka

​Maxík přišel na svět před šesti roky akutním císařským řezem již ve dvacátém sedmém týdnu, přičemž vážil pouze 890 g a měřil 35 cm. Kromě řady dalších zdravotních omezení, zápasí s DMO (dětskou mozkovou obrnou - spastickou diparézou dolních končetin). Maxíkovi velmi pomáhají intenzivní rehabilitace. "Než začal Maximek cvičit, tak se pouze plazil a to jen levou nožkou a ručkou. Nyní má sice invalidní vozíček, ale už se zvládne posadit, stoupnout si a má i chodítko, díky kterému už s pomocí zvládá i pár krůčků," doplnila jeho maminka.

Také proto Nadační fond FK Teplice s pomocí dalších členů žlutomodré rodiny uhradil Maxíkovi další intenzivní měsíční rehabilitace, které od 3. ledna 2022 každodenně aktivně absolvuje, a to v celkové výši 46 tisíc korun. "Moc bychom si přáli zvednout Maximka z invalidního vozíku, co nejvíce ho zapojit do normálního života a on by moc chtěl běhat a hrát si na hřišti s ostatními dětmi. Lednová aktivní rehabilitace je pro Maxíka velmi důležitá, neboť navíc na začátku prosince podstoupil aplikaci kmenových buněk. Chtěla bych touto cestou strašně moc poděkovat Nadačnímu fondu FK Teplice a všem, jenž se podíleli na finanční pomoci pro Maxíka," uzavřela jeho maminka.

I vy můžete pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB