24.11.2018 | Redakce

​Tepličtí hráči podpoří v úterý charitativní McHappy Day

Teplické hráče čeká v úterý netradiční povinnost v podobě prodeje v teplické restauraci McDonald‘s. Čtveřice Tomáš Grigar, Jan Krob, David Vaněček a Daniel Trubač se postaví v úterý 27. listopadu ve 13:00 za pokladny a bude obsluhovat přicházející zákazníky. Tepličtí hráči si roli prodavačů v restauraci McDonald’s vyzkouší v rámci charitativní akce McHappy Day.

V rámci této akce si budete moci zakoupit vykrajovátka na cukroví ve tvaru domečku a srdíčka, výtěžek z prodeje vykrajovátek půjde na financování ubytovacích kapacit pro dlouhodobě nemocné děti a jejich rodiny. Doražte tedy v úterý 27. listopadu do teplické restaurace McDonald‘s, setkejte se s hráči FK Teplice a přispějte na dobrou věc.

McHappy Day je dnem, kterým McDonald’s vyjadřuje podporu Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda (DRMcD). Společnost McDonald’s, spolu se svými licenčními partnery, již dlouhodobě v tento den věnuje polovinu tržby z prodeje hranolek na poslání DRMcD. Ten usiluje o to, aby rodiny mohly být spolu v průběhu hospitalizace dlouhodobě nemocných dětí v nemocnici. DRMcD ročně pomůže více než 100 rodinám uhradit náklady za ubytování ve Fakultní nemocnici v Motole. Dále usiluje o výstavbu prvního domu Ronalda McDonalda, který bude dočasným domovem pro tyto rodiny v motolské nemocnici.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů