10.07.2019 | Redakce

​Startuje předprodej lístků na zápas se Slavií

Teplický tým se v neděli 21. července utká v prvním domácím zápase v nové sezóně s pražskou Slavií, utkání se bude hrát od 19:00 hod., vstupenky na tento duel jsou v internetovém předprodeji a také nově v prodeji ve více než 7500 sběrnách Sazky, brzy pak budou v předprodeji také ve fanshopu na stadionu. Informace k tomuto předprodeji najdete v tomto článku.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu oproti nákupu vstupenek v den utkání, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v předprodeji o 40 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 20 Kč levnější. Vstupenky jsou rozděleny na vstupenky pro domácí fanoušky a pro hosty a dále se dělí na kategorie pro muže, ženy a děti. Všechny jednorázové vstupenky jsou bez místenkového sezení.

Pro domácí fanoušky jsou pro tento zápas otevřeny vchody A, B, D, E, všechny jsou průchozí pro všechny typy domácích vstupenk. Pro hostující fanoušky pak vchod H. Upozorňujeme také fanoušky SK Slavia Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou a přesměrováni do sektoru jim určeného.

Předprodej vstupenek v tuto chvíli probíhá přes internetový prodej, který nejdete ZDE. V internetovém prodeji vyberete, zda chcete koupit vstupenky pro domácí fanoušky nebo pro hostující, dále vyberete jejich počet a následně až v dalším kroku vyberete, jaký typ vstupenky chcete, zda-li mužskou, ženskou nebo dětskou. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s PDF souborem, ve kterém naleznete vstupenku. Tu poté stačí přiložit k turniketu buď vytištěnou nebo na displeji mobilního telefonu, do hostujících sektorů je potřeba ji mít vždy vytištěnou.

Pokud si chtějí fanoušci zakoupit vstupenku osobně, tak mají možnost ve všech sběrnách Sazky (více než 7500 Kč), kde pomocí služby Sazka Ticket je možné si vstupenku zakoupit. Pro urychlení nákupu stačí nahlásit ID kód akce, který je pro tento zápas 1945001. Předprodej ve sběrnách Sazky už neprobíhá v den utkání, v den utkání je pak už i v internetovém předprodeji cena vstupenek na hodnotě 150 Kč / 75 Kč. Ve sběrnách Sazky bude také možné zaplatit a vyzvednout internetovou rezervaci vstupenek, kterou lze provést přes předprodej na stránkách klubu nebo na stránkách SazkaTicket.cz, tato varianta platí pro fanoušky hostí, kteří si musí vstupenky nejprve rezervovat přes internet. Z technických důvodů ve sběrnách Sazky nebude možné získat dětské vstupenky, které jsou zdarma.

V následujících dnech spustíme předprodej také ve fanshopu přímo na stadionu, kde bude možné kupovat vstupenky také ve dnech před utkáním. V den utkání je potřeba využít internetový předprodej nebo pokladny stadionu, které se otevřou dvě hodiny před utkáním. Vchody na stadion se otevřou v 17:30, doporučujeme dorazit na stadion s předstihem!

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2019/2020:
Muž - 150 Kč v den utkání, 110 Kč v předprodeji
Žena - 75 Kč na pokladně stadionu, 55 Kč v předprodeji
Děti do 150 cm - 0 Kč


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů

×
Dnes v 18:00 | A-tým
FK Teplice
AC Sparta Praha