Štěpán Krunert: Jsem rád, že jsem pomohl týmu a získali jsme tři body

Štěpán Krunert vstřelil v nedělním zápase s Jabloncem svůj první gól ve žlutomodrém dresu Teplic a ne ledajaký, byl totiž gól vítězný, který znamenal tři ligové body. Kromě sobotního zápasu v Mladé Boleslavi Krunert vyhlíží také pohárový duel s Benešovem, za který nastupuje jeho mladší bratr.

První gól za Teplice, jaký je to pocit?
První vítězný gól, jsem za něj moc rád, protože jsem chtěl pomoct týmu, takže je super, že se nám povedlo získat tři body.

Konečně přišla první výhra...
Dneska jsme si tu výhru vybojovali jako tým, když takhle budeme pokračovat, tak to může fungovat.

Cítili jste, že šlo o důležitý zápas?
Věděli jsme, že máme nula bodů, tak jsme to chtěli zlomit a vyplatilo se!

Jaká byla tvoje role v dnešním zápase, co od tebe trenér chtěl? A jak jsi se sebou spokojený?

Já bych se nerad hodnotil, ale dal jsem vítězný gól a to se vždycky počítá. Hlavní je, že jsme to zvládli jako tým a předvedli jsme velmi dobrý týmový výkon.

Chtěli jste nějak využít náročného programu Jablonce?

Jablonec hrál ve čtvrtek, k tomu to počasí, ale bylo to hlavně o nás, abychom k tomu zápasu správně přistoupili a vybojovali to.

Hrál jsi na pozici číslo deset, je to tvoje nejsilnější pozice?

Já se cítím silný na pozicích šest nebo osm, ale můžu hrát i desítku, takže záleží, kam mě trenér dá.

Jak vám tahle výhra po tom startu pomůže?

Byla to hodně důležitá výhra, od které se můžeme odpíchnout dál. Musíme makat jeden za druhého a můžeme na to dál navázat.

Po zápase v Mladé Boleslavi vás čeká pohárový zápas v Benešově, kde hraje tvůj bratr, jak se na zápas těšíš?

Oba jsme si přáli hrát proti sobě, takže se na tenhle zápas moc těšíme. Bude to poprvé, co budeme hrát proti sobě.