Obrázek článku

Teplice jedou do Zlína a chtějí první body v nové sezóně

Teplický tým už v pátek vyrazí na cestu do Zlína, kde ho čeká v sobotu třetí ligové kolo v rámci FORTUNA:LIGY 2021/22. Na zlínské Letné se utkají dva týmy, které zatím nemají ani bod, ale žlutomodří by chtěli tuto bilanci zvrátit a po dobrých výkonech v Českých Budějovicích a se Slavií Praha konečně také zabodovat. "Zápas je důležitý pro oba týmy, protože jsou oba bez bodu, ale myslím si, že výkony, které jsme podali v těch dvou zápasech, byly celkem slušné. To se opravňuje k tomu jet do Zlína s určitým sebevědomím, zápas chceme zvládnout nejenom herně ale i výsledkově," říká asistent trenéra Josef Dvorník.

Zlín během letní přestávky přivedl z Ostravy dva bývalé hráče Teplic, tým konkrétně posilili Robert Hrubý a Martin Fillo. I když ten kvůli zranění zatím do zápasů nezasáhl. V prvním zápase Zlín prohrál doma se Slavií těsně 0:1, ve druhém si pak odvezl příděl 1:5 ze hřiště Baníku Ostrava.

Utkání ve Zlíně bude řídit jako hlavní rozhodčí Jan Petřík, asistovat mu budou Matěj Vlček a Jan Hurych. Čtvrtým rozhodčím bude Josef Krejsa. U VARu bude Pavel Julínek s Vítem Ondrášem. Delegáty utkání jsou Josef Bajer a Petr Hojsík. Výkop zápasu je v v sobotu v 16:00.

Stínadla TV