Obrázek článku

Nadační fond FK Teplice podpořil Štěpánka z Teplic

Člen dozorčí rady Nadačního fondu FK Teplice Admir Ljevakovič se v minulém týdnu setkal s osmiletým Štěpánkem a jeho rodinou z Teplic. Štěpánek trpí tzv. Coffin – Siris syndromem typu 1, což je poměrně vzácné genetické onemocnění, které má řadu projevů. U Štěpánka se jedná zejména o mentální retardaci, dětský autismus, epilepsii, centrální zrakovou vadu a hypotonický syndrom.

V rámci terapií, které Štěpán navštěvuje, je jednou z finančně i časově nejnáročnějších metoda tzv. Aplikované behaviorální analýzy (ABA terapie). Nadační fond proto pomohl uhradit alespoň jeden měsíc této dlouhodobé terapie pro Štěpánka, která stojí jeho rodiče měsíčně sedm tisíc korun. Štěpánkovi Admir Ljevaković předal také tašku s předměty FK Teplice pro něj i pro jeho bratra.

V případě, že i vy budete chtít finančně podpořit Štěpánka, aby mohl terapii ABA pokračovat i v dalších měsících, tak to můžete udělat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice (do poznámky uvádějte "pomoc Štěpánkovi"):
Transparentní účet NF FK Teplice: 293310060/0300 vedený u ČSOB

Děkujeme spolu s rodiči Štěpánka za Vaši případnou podporu.

Stínadla TV