Obrázek článku

​Jan Fortelný se vrací do Teplic, Jan Hošek naopak končí

Záložník Jan Fortelný se vrací na hostování do FK Teplice, kde bude hostovat do konce aktuálního ročníku. "Měli jsme o pokračování zájem od začátku přestupního termínu, takže jsme rádi, že se to podařilo dotáhnout alespň v poslední den přestupního termínu," pochvaluje si sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Fortelný na podzim za Teplice odehrál šest ligových utkání, chyběl pouze v zápase se Spartou, ve kterém nesměl naskočit kvůli dohodě klubů, a pro zranění v posledním duelu ve Zlíně. "Od Honzy si slibuji to, co nám přinesl už během podzimního hostování, věřím, že jeho fotbalovost a pohyb ve středu pole nám pomůže," říká trenér Radim Kučera.

Během ledna se Jan Fortelný potýkal se svalovým zraněním ze závěru prvního teplického působení. Nyní už je však naprosto v pořádku a bude připraven se zapojit do tréninku a do zápasů se žlutomodrými. "Jsem moc rád, že se podařilo hostování dotáhnout a můžu pokračovat v Teplicích. Doufám, že se nám bude dařit jako v závěru podzimu," těší se na pokračování na Stínadlech mladý záložník.

Současně s koncem přestupního termínu došlo také k jednomu odchodu z Teplic, smlouvu na Stínadlech ukončil po vzájemné dohodě stoper Jan Hošek, který si tak bude hledat angažmá jako volný hráč.

Stínadla TV