Laco Takács znovu s jednadvacítkou

Mistrovství Evropy jednadvacítek v České republice se blíží a teplický záložník Laco Takács je znovu v rámci příprav s českým týmem a naskočil do pátečního přátelského zápasu.

V něm vyzvali svěřenci Jakuba Dovalila Anglii na pražské Letné. Čeští mladíci podlehli soupeři 0:1 brankou Carrola z 48. minuty zápasu. Takács se dostal na hřiště dvacet minut před koncem místo Petráka.

Česko "21" - Anglie "21" 0:1 (0:0)

Přátelské utkání, 27. 3. 2015, Praha, stadion Generali Aréna.
Góly: 48. Carrol.
Rozhodčí: Markus Hameter - Roland Braunschmidt, Alan Kijas (všichni Rakousko).
ŽK: 40. Trávník - 31. Forster-Caskey, 58. Redmond, 90. Ings.
Diváci: 5126.
Sestava ČR: Pavlenka - Holeš, Kalas, Stronati, Matěj Hanousek - Petrák (70. Takács) - Trávník (83. Houska), Zmrhal - Skalák, Frýdek (61. Masopust) - Vydra (71. Přikryl). Trenér: Dovalil.
Anglie: Bettinelli - Chambers (62. Jenkinson), Keane, Moore (70. Stones), Targett (46. Garbutt) - Forster-Caskey, Ward-Prowse - Pritchard (62. Lingard), Carroll (52. Hughes), Redmond - Woodrow (62. Ings). Trenér: Southgate.