Obrázek článku

​Hráči FK Teplice předávali dárky v teplickém Klokánku a v dětských domovech

Již tradičně v předvánočním období vyjíždí hráči A týmu FK Teplice navštívit děti z dětských domovů na Teplicku. Letos navíc, kromě dětského domova v Krupce, zavítali ve středu 12. prosince nejen samotní hráči (například Admir Ljevakovič, Jakub Hora, Alois Hyčka, Tomáš Vondrášek, Daniel Trubač, Patrik Žitný, Martin Jindráček, Pavel Moulis, Tomáš Kučera, Michal Jeřábek či Siim Luts), ale i sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, vedoucí týmu Pavel Verbíř, manažer marketingu Martin Kovařík nebo obchodní ředitel Přemysl Hruška, také do teplického Klokánku či dětských domovů v Duchcově a Tuchlově.

Za dětmi do dětského domova v Duchcově přijeli navíc spolu s hráči A týmu FK Teplice i dorostenci kategorie U18 se svým trenérem Jaroslavem Kolínkem. Mladí hráči nejen, že přivezli dětem z tohoto dětského domova krásné dárky, které jim navíc i sami vybrali a zabalili, ale zahráli si s dětmi i florbalový zápas.

Zástupci FK Teplice tak mohli strávit velmi pěkné středeční odpoledne na čtyřech různých místech Teplicka. Kromě řady her (například tradiční zápasové bitvy ve stolním tenise pod vedením Pavla Verbíře s dětmi z dětského domova v Krupce), nechybělo ani společné povídání či zpívání vánočních koled. Krásné gesto udělali tepličtí mladíci Patrik Žitný a Daniel Trubač, kteří se ještě do teplického Klokánku vrátili po skončení oficiálního předávání a dětem přivezli navíc ještě velké elektrické auto na hraní.

Děti měly velkou radost i ze všech dovezených dárků, přičemž na jejich nákup přispěla nejen teplická kabina A týmu, ale také významní dlouholetí partneři klubu. Velký dík proto patří vedení Skupiny OLPE, která předala nakoupené dárky pro děti z teplického Klokánku prostřednictvím Oldřicha Slavíka a Veroniky Michalské. Druhým partnerem byla společnost Sambular, kterou zastupoval jednatel Karel Cvejn a marketingová specialistka Veronika Hřebíková, kteří předali předali nakoupené dárky dětem v dětském domově v Krupce.

Zástupci klubu také nabídli dětem i možnost nahlédnout do samotného zákulisí klubu, včetně prohlídky kabin hráčů či pohárových trofejí klubu v Síni slávy FK Teplice. Některé dětské domovy tuto možnost už v minulosti využily, například v říjnu navštívily Stínadla děti z dětského domova v Duchcově.

Stínadla TV