Juniorka přejela Most 3:0

Teplická juniorka si připsala další výhru v soutěži, tentokrát na půdě mosteckého béčka 3:0. O osudu utkání rozhodli dvě rychlé branky v úvodu zápasy, kdy nejdříve po chybě brankáře už ve druhé minutě naservíroval Zoubele míč před prázdnou branku Moulisovi a následně Zoubele předvedl solo přes půl hřiště, které zakončil brankou.

Ve druhém poločase už svěřenci Lukáše Přerosta spoléhali spíše na brejky, jeden z nich se ujal, když se gólově prosadil Watzka. "Hodně nám pomohl podařený úvod utkání. Domácí poté hráli spíše nakopávané míče na dva vysoké útočníky, oba naši stopeři to však zvládli výtečně. Dnes rozhodla naše větší produktivita," hodnotil zápas Lukáš Přerost.

Most B - Teplice B 0:3 (0:2)
Moulis, Zoubele, Watzka.
Sestava Teplic: Pechatý - Jelen, Vaněk, Jablonský, Müller - Macháček, Zoubele (60.Pavlíček), Melunovič - Kodeš (70.Gagula), Moulis, Watzka (80.Šalda).