Přijďte se rozloučit se sezónou - přijíždí Hradec Králové

Už jen poslední utkání zbývá do konce letošní sezóny, tepličtí se rozloučí s ročníkem 2014/2015 domácím zápasem s Hradcem Králové, který se hraje na Stínadlech v sobotu od 17:15. Spojte tak návštěvu zahájení lázeňské sezóny v Teplicích s návštěvou utkání 30. kola SYNOT ligy.

Tepličtí sice v předposledním kole přišli o naději na pátou příčku v tabulce, ale pořád mohou poskočit na šestou příčku ze stávající sedmé, dopomoci jim k tomu však musí výhra nad Hradcem, který je naopak již jistým sestupujícím.

Na utkání proti Hradci Králové se budou vůbec poprvé prodávat speciální reklamní předměty k 70 letům klubu. Více informací o těchto předmětech přineseme zítra.

Doražte tedy v sobotu v 17:15 na teplická Stínadla na poslední ligové kolo sezóny.