Obrázek článku

Denisa Rezková: Nejvíc se těším na utkání se Spartou a Slavií

V předchozí sezóně se stala druhou nejlepší střelkyní II. ligy s 24 brankami, v každé utkání pravidelně nastupovala na kraji nebo středu zálohy a byla nedílnou součástí základní sestavy Teplic. Od června letošního roku působí v FK Teplice Jan Rezek, strýc kapitánky starších žákyň Denisy Rezkové, která od nového soutěžního ročníku I. ligy povede svůj tým do boje o první tři body proti Hradci Králové.

Jaká je atmosféra v kabině týden před první domácím utkáním proti Hradci?
Atmosféra v kabině je podle mě velmi dobrá. Myslím si, že na soustředění jsme se ještě víc poznali a udělali super partu. 
Jak moc pro tebe znamená hrát I. ligu?
I. liga pro mě znamená hodně. Když jsem začínala s fotbalem tak jsem právě o tomhle snila a nevěřila jsem, že se do ní někdy dostanu.
Na jaké utkání se nejvíce těšíš? Bude mít nějaké utkání pro tebe větší váhu?
Nejvíc se těším na utkání se Spartou a Slavií, protože oba dva jsou velmi kvalitní týmy, od kterých se hodně naučíme a posbíráme zkušenosti. A oba dva zápasy pro mě budou mít velkou váhu, protože se můžeme porovnat s nejlepšími týmu v česku.
Napadlo tě někdy, že budeš hrát se strejdou ve stejném klubu?
Že bych hrála někdy se strejdou?… to mě nikdy nenapadlo, protože on je pro mě hvězda a jsem ráda, že můžu hrát za stejný tým jako on.
Dává ti nějaké rady, co se týče fotbalu? Jak zlepšit své fotbalové dovednosti apod.?
Strejda mi rady moc nedává, protože se tak často nevídáme a pokud se vidíme tak se o fotbale tolik nepovídáme. Ale pokud hrají Teplice, tak ho ráda chodím podporovat přímo na stadion.

Stínadla TV