V další přípravě juniorka prohrála s Bautzenem

Ve druhém přípravném zápase se teplická juniorka střetla s německou Budissou Bautzen. Jedná se sice o tým až z tamní páté nejvyšší soutěže, ale v těchto dnech testuje množství potenciálních posil a o svou šanci se tak proti teplické juniorce rvali například Chod a Procházka z Varnsdorfu nebo Abraham, který ještě na jaře hrál Gambrinus ligu za Bohemians 1905. "Byl to výborný soupeř, první poločas jsme prospali, ale v tom druhém jsme byli lepší a pokud bychom proměnili šance, tak jsme mohli minimálně remizovat. Pro naše hráče, kteří přišli z krajského přeboru, bylo toto utkání velkou zkušeností," řekl k zápasu trenér juniorky Martin Dolinský. Už v sobotu juniorka hraje od 17:00 v Grimmě proti RB Leipzig.

Teplice U21 - Budissa Bautzen 1:3 (0:3)

Branka Teplic: 80.Moulis.
Sestava Teplic: Lipš (46.Matějka) - Malák, Karel, Jablonský, Hlaváček - Kulhánek (46.Me.Shkreta), Polák - Král (46.Hrebinka), Moulis, Špírek (46.Mat.Shkreta) - Majsadraganovič (46.Delalič).