​Marek Strada bude pokračovat na hostování v Sokolově

V teplickém týmu došlo krátce po návratu ze soustředění na Kypru ke dvěma změnám v kádru. Na hostování v Sokolově bude pokračovat Marek Strada a na testech neuspěl Vojtěch Gebert.

Marek Strada absolvoval s Teplicemi celou zimní přípravu a trenér Daniel Šmejkal si jeho výkonnostní posun pochvaloval. "Marek udělal za půlroku velký pokrok, ale přesto jsme se rozhodli, že bude pokračovat v Sokolově, protože potřebuje především hrát. V létě počítáme s jeho návratem do přípravy," říká kouč žlutomodrých.

Vojtěch Gebert se k týmu připojil před soustředěním na Kypru, ale pro ligovou soutěž si v týmu místo nevybojoval. "Přišel k nám na zkoušku, nezklamal, ale potřebuje především hrát a u nás by pro něj místo v základní sestavě nebylo, proto jsme se rozhodli ho neangažovat," dodává Daniel Šmejkal.