Obrázek článku

Tepličtí hráči podpořili ve čtvrtek charitativní McHappy Day

Teplické hráče čekal ve čtvrtek po tréninku přídávek v podobě prodeje v teplické restauraci McDonald‘s. Návštěvníkům této restaurace se tak naskytl netradiční pohled - Tomáš Grigar místo v kase za kasou, Tomáš Vondrášek v okénku McDrive, Jakub Hora připravující hranolky, Patrik Dressler u nápojů a Jan Krob jako barista v McCaffé.

Od 12:30 až do 14:00 obsluhovala teplická pětice přicházející zákazníky v rámci charitativní akce McHappy Day. V rámci této akce si zákazníci mohli zakoupit samolepku Pomocná ruka, výtěžek z prodeje těchto samolepek jde na financování ubytovacích kapacit pro dlouhodobě nemocné děti a jejich rodiny. Prodej samolepek se rozhodl podpořit Fotbalový klub Teplice nejen účastí hráčů, ale také další motivací pro zákazníky. "Každý, kdo si během čtvrteční akce zakoupil samolepku Pomocná ruka dostal k ní od našich hráčů vstupenku na zápas Teplice - Jablonec," vysvětluje podporu marketingový manažer FK Teplice Martin Kovařík.

Tepličtí hráči zvládli svou úlohu na výbornou, nejen že se jim podařilo prodat mnoho Pomocný rukou, ale také zdárně přiložili ruku k dílu a za chvilku se v restauraci McDonalds pohybovali jako zkušený personál.

Stínadla TV