Obrázek článku

Tepličtí hráči podpoří ve čtvrtek charitativní McHappy Day

Teplické hráče čeká ve čtvrtek po tréninku netradiční přídávek v podobě prodeje v teplické restauraci McDonald‘s. Pětice Tomáš Grigar, Jan Krob, Jakub Hora, Tomáš Vondrášek a Patrik Dressler se postaví ve čtvrtek ve 12:30 za pokladny a bude obsluhovat přicházející zákazníku až do druhé hodiny odpolední. Tepličtí hráči si roli prodavačů v restauraci McDonald’s vyzkouší v rámci charitativní akce McHappy Day.

V rámci této akce si budete moci zakoupit samolepku Pomocná ruka, výtěžek z prodeje těchto samolepek půjde na financování ubytovacích kapacit pro dlouhodobě nemocné děti a jejich rodiny. Prodej samolepek se rozhodl podpořit Fotbalový klub Teplice nejen účastí hráčů, ale také další motivací pro zákazníky. "Každý, kdo si během čtvrteční akce zakoupí samolepku Pomocná ruka dostane k ní od našich hráčů vstupenku na sobotní zápas Teplice - Jablonec," vysvětluje podporu marketingový manažer FK Teplice Martin Kovařík.

Doražte tedy ve čtvrtek ve 12:30 do teplické restaurace McDonald‘s, setkejte se s hráči FK Teplice, přispějte na dobrou věc a získejte lístek na utkání FK Teplice - FK Jablonec, které se hraje v sobotu od 18:15 v AGC Aréně Na Stínadlech.

Stínadla TV