​ Na utkání se prodalo téměř pět set červených nosů pro dobrou věc

Během minulého týdne a sobotního zápasu proti Slovanu Liberec se na Stínadlech prodalo téměř pět set červených nosů. Celá částka za tento prodej putuje do nadace Konto Bariéry, která přispívá např. na rehabilitační a kompenzační pomůcky, bezbariérové úprav bytů, škol a dalších veřejných budov. Dále se zaměřuje na projekty, které souvisejí se vzděláváním a pracovním uplatněním lidí s postižením

Červené nosy pak sice zůstaly díky výsledku střetnutí u fanoušků v kapsách, ale i tak patří všem, kteří si ho zakoupili velké poděkování. "Všechny nás samozřejmě mrzí, jak utkání výsledkově dopadlo, ale na druhou stranu jsme rádi, že můžeme přispět tímto počinem na nadaci Konto Bariéry a že alespoň v charitativním směru se zápas vydařil," říká manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Červené nosy nadace Konto Bariéry můžete i nadále zakoupit na recepci stadionu Na Stínadlech i internetovém eshopu.