Plíšek: Nálada v týmu je dobrá

Na předzápasovou tiskovou konferenci zavítali mezi novináře kromě Františka Hrdličky a Petra Heidenreicha také trenér Jiří Plíšek a kapitán týmu Petr Lukáš. "Nálada v týmu je dobrá. Napomohly tomu výsledky v ligových zápasech, takže jsme si udělali příjemnou pohodu a na utkání se moc těšíme, je to pro nás velký svátek. Všichni hráči jsou zdravotně v pořádku. Počítáme i s Milanem Matulou, je stabilním členem kádru," sdělil trenér Plíšek.

"Jedná se o vyspělý tým, co se týče kombinace. Mají propracovaný herní systém. Že jsou silným mužstvem ukázali v předchozím předkole. Očekávám od nich kvalitní výkon," hodnotí lodivod soupeře.

"Soupeře jsme včera viděli na videu. Hrozit nám mohou svou rychlostí, jsou rychlí a technicky dobře vybaveni, ale myslím, že se na to umíme dobře připravit," věří kapitán Petr Lukáš.