Tomáš Vondrášek a Jan Hošek prodávali v OC Olympia

Tomáš Vondrášek a Jan Hošek dnes v rámci předvánočních akcí FK Teplice prodávali ve stánku s klubovými reklamními předměty v OC Olympia. I když hráči měli být v roli prodavačů, velké množství fanoušků je zahnalo spíše ke stolečku, kde se podepisovali či absolvovali společné foto s fanoušky, fotografie uvidíte v přiložené fotogalerii. Jan Hošek dokonce od jedné z fanynek dostal plyšového pejska na klíče jako dárek.

Tato akce neproběhla v OC Olympia naposledy. Příští sobotu znovu od 16:00 budou u stánku tentokrát Milan Matula a Lukáš Zoubele, poslední "šichtu" si střihnou o další týden později Tomáš Grigar a Vlastimil Stožický.

Stánek s reklamními předměty FK Teplice, kde najdete veškeré klubové zboží včetně exkluzivní kolekce oblečení, je v OC Olympia otevřen denně od 9:00 do 20:00.