Karel Hasil odehrál tři zápasy za reprezentaci do šestnácti let

Česká reprezentace do šestnácti let odehrála v uplynulém týdnu trio zápasů v rámci Development cupu, kterého se zúčastnil širší kádr nejmladší reprezentace České republiky. Do týmu, kterému běžně šéfuje s kapitánskou páskou Marek Richter, se tak podíval další teplický stoper Karel Hasil. Postupně tento mladý střední obránce zasáhl do všech utkání. Proti Rumunsku odehrál druhý poločas, proti Srbsku celé střetnutí a proti Bulharsku závěrečnou desetiminutovku.

Čeští mladíci v prvních dvou duelech svým soupeřům z Rumunska a ze Srbska podlehli, v závěrečném střetnutí porazili Bulharsko 4:2. V tabulce turnaje tak obsadili třetí místo.

Rumunsko "16" - Česká republika "16" 4:2 (2:1)Góly: 24. Rezek, 60. Lingr.
Sestava ČR: Toman - Knos (41. Domiter), Čech (41. Hasil), Žežulka, Souček - Mudra, Sadílek, Matějček (41. Lingr) - Řehoř (41. Vaníček), Růsek (64. Chvěja), Rezek (72. Trávníček). Trenér Václav Černý.

Srbsko "16" - Česká republika "16" 2:1 (2:1)Góly: 24. Vaníček
Sestava ČR: Čtvrtečka - Souček (41. Rezek), Chaluš, Hasil, Domiter - Žežulka (58. Mudra), Kopřiva (41. Sadílek) - Trávníček (68. Řehoř), Chvěja (58. Rusek), Lingr (58. Matějček) - Vaníček. Trenér Václav Černý.

Česká republika "16" - Bulharsko "16" 4:2 (1:1)Góly: Chvěja, Vaníček, Chaluš, Rezek.
Sestava ČR: Čtvrtečka - Souček, Chaluš, Žežulka, Trávníček (41. Knos) - Domiter (41. Mudra), Matějček (41. Sadílek), Chvěja (73. Hasil) - Řehoř (41. Rezek), Růsek (28. Vaníček), Lingr (41. Kopřiva). Trenér Václav Černý.