Juniorka přišla o výhru z Ostravy až v nastavení

Teplická juniorka dnes dopoledne byla blízko výhře na hřišti Ostravy, ale nakonec o ní přišla až ve druhé minutě nastavení, kdy srovnal Kundrátek. Žlutomodří vedli v utkání 1:0 po brance Daniela Procházka z patnácté minuty, krátce před poločasem srovnal Kaša a krátce po změně stran přidali branky domácí Honiš a Ožvolda. Ani za stavu 1:3 tepličtí nesložili zbraně a třemi brankami otočili skóre, jenže v nastavení srovnali domácí a oba celky si body podělily.

Ostrava U21 - Teplice U21 4:4 (1:1)
41. Kaša, 50. Honiš, 64. Ožvolda, 90+2. P. Kundrátek – 15. Procházka, 69. Celba (vla.), 78. Richter, 80. Richter
Sestava Teplic: Lipš – Horvát, M. Richter, Kodeš - Stibor (87.Heger), Svoboda (77.Bílek), Batryn (61.Batelka), D. Procházka - D. Richter - Uhlíř (66.Kalivoda), Výborný.